o nas

Jesteśmy firmą Zajmującą się importem ciągników rolniczych John Deere z Wielkiej Brytanii. Ciągniki kupujemy bezpośrednio od Firm/Gospodarstw, które są ich właścicielami.
Na rynku działamy od początków 2017 roku. Posiadamy dwie lokalizacje dzięki czemu łączymy potencjał do obsłużenia klientów na większej powierzchni oraz dzięki temu zapewniamy lepszy dostęp do naszych produktów.
Jesteśmy w stanie ściągnąć potencjalnie każdą maszynę, byle znalazła ona swojego nabywcę. 90% to ciągniki. Reszta to maszyny uprawowe m.in. pługi i agregaty uprawowo-siewne oraz przyczepy skorupowe.
Naszą główną misją jest jednak sprzedaż ciągników Marki John Deere gdyż w naszym uznaniu to absolutny, globalny lider w ciągnikach rolniczych od wielu lat gwarantujący najwyższą jakość i niezawodność swoich maszyn. Jest to najchętniej kupowana marka wśród maszyn używanych od dłuższego czasu.

Jesteśmy w stanie obsłużyć od A do Z klienta jeśli chodzi o części czy serwis – robimy to już niemal 10 lat.
Profesjonalny sklep internetowy, stacjonarny oraz sprawny serwis pozwoliły nam zadać sobie kolejne pytanie: dlaczego nie maszyny? Mamy praktycznie wszystko co jest potrzebne do profesjonalnej obsługi klientów czyli: sprzedania ciągnika, a potem kompleksowej opieki nad klientem w postaci części zamiennych i szybkiego profesjonalnego serwisu. To wszystko razem daje nam swego rodzaju asa w rękawie, coś, czego nie praktycznie nie ma w handlu używanymi ciągnikami.